تبديل پايان نامه به كتاب

در مصاحبه دکتری ، چاپ کتاب تقریبا سه برابر چاپ مقاله ارزش دارد اما در عین حال ، هزینه تبديل پايان نامه به كتاب ، از چاپ مقاله بسیار کمتر است .پس برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، چاپ کتاب از پایان نامه ، بسیار مهم و ارزشمند است .

نکته ای که در این بین وجود دارد ، رعایت ماهیت و بار علمی پایان نامه در مقوله تبديل پايان نامه به كتاب است ، این کار نیاز به تخصص در نگارش کتاب و دانستن تفاوت های آن با مقاله پژوهشی دارد و در هر پایان نامه باید کتابی استخراج شود که تمام بار معنایی و کیفیت علمی آن بدون تغییر انتقال داده شود . حتما توجه کنید که کتاب چاپ شده باید کاملا علمی و کارآمد باشد .

توصیه ما این است که در روند تبدیل پایان نامه به کتاب ، در همان ابتدا با یک انتشارات و موسسه آموزشی پژوهشی که خدمات چاپ کتاب را نیز به صورت تخصصی ارائه میدهند ، اقدام به مشاوره نمایید . انتشارات راهبرد با همکاری متخصصان و کارشناسان خود در نگارش و چاپ کتاب  ، آماده ارائه خدمات و مشاوره به دانشجویانی که میخواهند از پایان نامه خود کتاب به چاپ برسانند میباشد .

تبدیل پایان نامه به کتاب

مراحل تبديل پايان نامه به كتاب در موسسه آموزشی پژوهشی راهبرد :

ارسال اطلاعات و فایل پایان نامه و اعلام تیراژ و مشخصات کتاب درخواستی

اعلام هزینه بر اساس اطلاعات ارسالی شما و در صورت توافق در هزینه ها و نوع چاپ ، قرارداد (به صورت حضوری یا غیر حضوری) منعقد میشود

بر اساس قوانین مندرج در قرارداد، مبلغ مورد توافق ارسال میگردد

پایان نامه شما توسط متخصصان ما به کتاب تبدیل میشود . این کار به صورت کاملا تخصصی و علمی انجام میشود که محتوای پایان نامه شما به صورت چارچوب یک کتاب کارآمد و مورد تایید برای اساتید و دانشگاه شما تغییر یابد .

طراحی جلد و صفحه آرایی برای کتاب .

ارائه کتاب و جلد آن به شما برای بازبینی و اصلاحات لازمه و سپس اصلاحات وارده توسط کارشناسان ما انجام خواهد شد.

مراحل اداری چاپ کتاب مانند اخذ شابک ، فیپا ، مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، ثبت در کتابخانه ملی  انجام میشود و سپس کتاب در تیراژ مورد نظر چاپ خواهد شد .

در صورت درخواست مشاوره و یا ارائه خدمات تبدیل پایان نامه به کتاب ، میتوانید با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

 

سفارش