سرمایه گذاری در چاپ کتاب

سرمایه گذاری در چاپ کتاب : سرمایه‌گذاری در فرایند چاپ کتاب به سه شیوه انجام می‌گیرد:

سرمایه‌گذاری ناشر

ناشر برای سرمایه‌گذاری روی چاپ کتاب، باید از بازگشت سرمایه‌‌اش مطمئن باشد. این نوع سرمایه‌گذاری روی کتاب‌ افراد باسابقه و موفق انجام می‌شود.

اگر تاکنون کتاب موفق و پرفروشی چاپ نکرده‌اید، به‌سختی می‌توانید سرمایه‌گذاری برای چاپ کتاب پیدا نمایید.

مشارکت در نشر

افرادی که ناشر ،در سرمایه‌گذاری روی چاپ کتاب‌ آنان مشارکت می‌نمایند، شهرت و اعتبار دسته اول را ندارند، اما تا حدودی فروش کتابشان را تضمین می‌نمایند و با ناشر برای چاپ آن مشارکت می‌کنند.

سرمایه‌گذاری مؤلف

اگر از افراد دو گروه اول نیستید، باید هزینه چاپ کتاب را خودتان بپردازید. افرادی که خود هزینه‌ چاپ کتاب را به عهده می‌گیرند، غالباً از این سه دسته خارج نیستند:

برخی گمان می‌کنند می‌توانند برای کتاب خود بازار مناسبی پیدا نمایند یا از پیش برای آن بازاری را متصورند، این گروه، که البته تعدادشان کم است، با هزینه شخصی و امید به بازگشت سرمایه کتابشان را چاپ می‌کنند.

سرمایه گذاری در چاپ کتاب

استادان، دانشجویان و متقاضیان تحصیلات تکمیلی برای ارتقاء درجه، تقویت رزومه، جلوگیری از سرقت پایان‌نامه و اخذ امتیاز در مصاحبه دکتری به چاپ کتاب با تعداد محدود اقدام می‌ نمایند.

عده‌ای هم با انگیزه‌های شخصی و غالباً دغدغه‌های فرهنگی حاصل تحقیق یا ذوق خود را به صورت کتاب چاپ می‌ نمایند.

انتشارات راهبرد،کتاب های شمارا با بهترین کیفیت،ضمانت و قیمت به چاپ می رساند.این موسسه با همکاری جمعی از کارشناسان ومتخصصان با مهارت در امور سفارش چاپ کتاب  ،چاپ مقاله ،تبدیل پایان نامه به کتاب ،چاپ کتاب با تیراژ کم آماده همکاری با شما می باشد.

لطفا جهت سفارش انواع خدمات چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

شماره تماس انتشارات كتاب :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۹۰۱۴۱۰۲۹۲
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

 

مراحل چاپ کتاب|چاپ کتاب تضمینی|چاپ کتاب در سریعترین زمان| اخذ مجوز چاپ کتاب | چاپ کتاب در تعداد محدود |چاپ کتاب در تیراژ دلخواه|شماره استانداردبین المللی پیایندها| چاپ کتاب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.