قیمت چاپ کتاب

قیمت چاپ کتاب: باتوجه به تیراژ و سایز تعداد صفحات کتاب ،قیمت چاپ کتاب متغیر میباشد. اما به صورت کلی ،قیمت چاپ کتاب ، شامل موارد زیر است :

هزینه چاپ کتاب، کاغذ و صحافی و … بسته به تعداد کتاب ، و تعداد صفحات و… تعیین میشود.

قیمت چاپ کتاب

مواردی از قبیل طراحی جلد کتاب،صفحه آرایی و انجام مراحل اداری که مستقیمابه تعداد صفحات و تیراژ کتاب بستگی ندارد.

اگر قصد دارید کتاب خود را با تیراژ پایین انجام دهید،چون هزینه انجام شده روی هر کتاب بسیار بالاتر از قیمت اصلی کتاب است،فروش این نوع چاپ،به صرفه نمی باشد.

اما همواره دانشجویان و پژوهشگران،کتاب های خود را برای افزایش سطح رزومه تحصیلی و شغلی خود به چاپ میرسانند. که در این حالت کاملا به صرفه است. وگاها اساتید محترم نیز کتاب های خود را برای تدریس چاپ می نمایند.

سرمایه گذاری در هزینه چاپ کتاب

  • سرمایه گذاری چاپ کتاب توسط خود ناشر :ناشران معمولا برای نویسنده های معروف و با سابقه که کتاب های موفقی را نگاشته اند،سرمایه گذاری می کنند.
  • مشارکت در چاپ کتاب : معمولا ناشران صرفا زمانی که اطمینان قطعی از فروش و موفقیت کتاب شما داشته باشند حاضر به سرمایه گذاری هستند.در غیر این صورت حتما احتیاط نمایید.
  • سرمایه گذاری نویسنده :اکثرا افرادی که اقدام به چاپ کتابمی نمایندبه سه گروه شناخته میشوند .
  • چاپ کتاب برای کسب در آمد :در این نوع باید کتاب خود را پر بار و جذاب و هدفمند بنویسید که احتمال فروش آن را بالا ببرید.در غیر این صورت با ضرر مواجه خواهید شد.
  • چاپ کتاب جهت تقویت و ارتقا رزومه شرکت در مصاحبه دکتری و…
  • چاپ کتاب های علمی،فرهتگی و ادبی و عمومی که با انگیزه های شخصی انجام می شود و افراد در این گروه می خواهند کتابشان منتشر و در اختیار مردم قرار گیرد.

قیمت چاپ کتابانتشارات راهبرددانش

انتشارات راهبرددانش کتاب های شمارا با بهترین کیفیت،ضمانت به چاپ می رساند.

این موسسه با همکاری جمعی از کارشناسان ومتخصصان با مهارت در امور سفارش چاپ کتاب ، چاپ مقاله ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب با تیراژ کم آماده همکاری با شما می باشد.

لطفا جهت سفارش انواع خدمات چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.