نظارت بر چاپ کتاب

نظارت بر چاپ کتاب:مراحل چاپ کتاب پیچیدگی‌های فراوانی دارد،مخصوصاً اگر مراحل گوناگون کار حروف‌چینی، لیتوگرافی، چاپ، صحافی در یک مؤسسه و زیر یک سقف انجام نگیرد.

در واقع در هر مقطع احتمال بی‌راهه‌رفتن آنقدر زیاد است که چاره‌ای جز استخدام راهنمای مجرب نیست.تصحیح هر اشتباهی که انجام بگیرد، وقتی در نسخه‌های تیراژ ضرب شود، رقمی می‌شود که تقبل آن نه برای صاحب چاپ‌خانه و نه برای ناشر،هیچ‌کدام،به آسانی مقدور نیست.و آخرِ نیز«خواننده عزیز» است که باید جور ناشر پوزش‌خواه و چاپچی خطاکار را بکشد و مثلاً صفحه ۲۸ را قبل از صفحه ۲۶ مطالعه نماید.

نظارت بر چاپ کتاب

نظارت بر چاپ کتاب

بهترین چاره این قبیل امور پیش‌گیری است و یک ناظر چاپ خوب ،دستورالعمل‌های دقیق ویراستار و گرافیست را برای متصدیان قابل فهم می‌کند و هم سر بزنگاه جلوی بروز فاجعه را پیش از چاپ کتاب می‌گیرد. خوشا به حال ناشرانی که استطاعت استخدام یک یا چند ناظر چاپ کتاب توانا را دارند،و بدا به حال ناشرانی که بدون برخورداری از خدمات ناظر چاپ،‌ هوس چاپ کتاب نفیس به سرشان می‌زند!

انتشارات راهبرد،کتاب های شمارا با بهترین کیفیت،ضمانت و قیمت به چاپ می رساند.این موسسه با همکاری جمعی از کارشناسان ومتخصصان با مهارت در امور سفارش چاپ کتاب  ،چاپ مقاله ،تبدیل پایان نامه به کتاب ،چاپ کتاب با تیراژ کم آماده همکاری با شما می باشد.

لطفا جهت سفارش انواع خدمات چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

شماره تماس انتشارات كتاب :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۹۰۱۴۱۰۲۹۲
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰
 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.