چاپ کتاب از پایان نامه

چاپ کتاب از پایان نامه : برای چاپ انواع کتاب از پایان نامه بایستی موارد زیر را رعایت نمود:

چاپ کتاب از پایان نامه

۱- در فایل پایان نامه تمامی لغت هایی  که اشاره به پایان نامه و یا گزارش کار بودن و یا پروژه تحقیق دارد را با کلماتی که اشاره به کتاب اثر دارد جایگزین نمود.

۲- قسمت های مربوط به نتیجه گیری و گزارش های کلاسی و درسی حذف شود  و یا با اندکی تغییر در نگارش به گزارشی جامع با جامعه آماری بزرگتر تبدیل گردد.موضوع مهم این است که برای خواننده ی کتاب روش تحقیق ،جامعه ی آماری و جزئیات آماری و نمودارها در درجه ی سوم یا چهار اهمیت واقع می شوند . برای مخاطب یک کتاب در درجه ی اول موضوع کتاب مهم می باشد و بعد نتیجه ای که نویسنده بدان دست پیدا نموده است .

۳- کلمات اشاره شده به استاد راهنما ، استاد مشاور و غیره حذف گردد.

۴- براساس موضوع و نوع پایان نامه و رشته تحصیلی برخی پایان نامه ها دارای فصل های فرضیه و نتیجه گیری و یا پیشنهادات می باشند که با توجه به هدف شما از چاپ کتاب هم میتوانید حذف نموده و یا با اندکی تغییر چاپ نموده و هم می توانید بدون تغییر ثبت اثر نموده و به چاپ برسانید .

۵-بخش مقدمه اثر خود را به اساتید زبر دست دانشکده خود سپرده تا هم از تجربه آنها در سنگیتر نمودن بار علمی اثر خود بهره برده و هم در کتاب خود قید نمائید با مقدمه استاد… ( نام بردن اساتید معتبر در روی جلد کتاب و در صفحه شناسنامه کتاب به عنوان مقدمه باعث افزایش اعتبار علمی کتاب شده و این امکان نیز وجود دارد تا ازسوی اساتید به دانشجویان برای مطالعه و خریداری معرفی گردند.)

تغییر در شکل ترتیب و چیدمان مطلب ها

۶- مهمترین بخش در تبدیل پایان نامه به کتاب تغییر در شکل ترتیب و چیدمان مطلب ها است بدین صورت که تا جایی که امکان دارد از فصل بندی کتاب جلوگیری شود.فرضیه ها ، اهداف تحقیق یا سوالات را می توانند در قسمتی تحت عنوان پیشگفتار با نگارشی متفاوت بیان نمایند.

بدین شکل که بعد از توضیحی مختصر در حدود چند خط درباره ی موضوع کتاب نویسنده با ذکر اینکه مثلا <نویسنده در این کتاب با درنظر گرفتن شرایط … وغیره>. شکل محتوای یک کتاب می تواند بدین صورت باشد که از مقدمه شروع شود و سپس بخش اصلی پایان نامه که راجع به موضوع مورد بحث و نظریه های مرتبط با آن صحبت شده ادامه پیدا نماید و با نتیجه گیری که به بحث راجع به نتایج بدست آمده از تحقیق نویسنده ،آن هم نه با ذکر آمار و ارقام و جزئیات ، بلکه به صورت کلی بوده به پایان برسد و در آخر کتاب هم حتما فهرست منابع آن ذکر گردد.

۷- در برخی پایان نامه ها منابع در انتهای مطلب در متن کتاب آورده می شود که ترجیحا این منابع از داخل متن حذف شودو در انتهای کتاب آورده شود و یا در صورت ذکر در داخل متن حتما به صورت پاورقی آورده شود . در قسمت فهرست منابع آخرین منبع ،الزاما نام پایان نامه ی خود را ذکر نمایید.

صفحه آرایی و طراحی جلد

۸- آخرین بخش درچاپ کتاب از پایان نامه بخش صفحه آرایی و طراحی جلد است که بخش صفحه آرایی با سلیقه یک صفحه آرا مرتبط بوده و طراحی جلد اثر را حتما خود شما ایده و نظر دهید زیرا سابقه شما در رشته تحصیلی خود به مراتب از سابقه طراح بیشتر است و شما مطمئناً میتوانید تاثیر مثبت فراوانی داشته باشید.لازم به ذکر است که ویرایش و صفحه آرایی وطراحی جلد در این انتشارات به صورت کاملاً رایگان انجام می شود.

در پایان، زمان چاپ کتاب از پایان نامه ی دانشگاهی خود اگر فارغ التحصیل دانشگاه  هستید و کتاب را برای دانشگاه  می خواهید حتما نام استاد راهنمای خود را به عنوان نویسنده دوم ذکر نمایید و در صفحه شناسنامه ی کتاب ذکر نمایید که این کتاب حاصل پایان نامه ی دانشجویی مقطع … از دانشگاه  واحد …. میباشد.

چاپ کتاب از پایان نامه

راهبرد كتاب

لطفا جهت سفارش انواع خدمات چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

شماره تماس انتشارات كتاب :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۹۰۱۴۱۰۲۹۲
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.