چاپ کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن

چاپ کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن

برای چاپ کتاب در کوتاه ترین  زمان ممکن روش های زیادی وجود دارد

۱ – لذت ببرید.

اگر به دنبال نوشتن هستید، احتمالا از انجام این کار لذت می‌برید. به یاد داشته باشید، حس شادی که هنگام نوشتن دارید را خوانندگان متوجه می‌شوند. زندگی کوتاه است و زمانی که هر یک از ما برای نوشتن داریم از آن هم کوتاه‌تر است.

زندگیتان را صرف انجام کارهایی که دوست ندارید، نکنید (مخصوصا اگر کسی بابت آن به شما پولی نمی‌دهد).

۲- خودتان را بشناسید.

اگر از نوشتن لذت نمی‌برید ایرادی ندارد. این همان چیزی است که هنگام شروع کردن کارهایی مانند نوشتن برای ماه ملی رمان نویسی، سعی دارید متوجه شوید. ممکن است نخواهید کتاب بنویسید. ممکن است موضوع برای شما جالب نباشد یا شما را جذب نکند.

۳- تمرین کنید.

حتی اگر از یک میز سرپایی استفاده می‌کنید، باید بدانید که نوشتن اکثرا یک فعالیت بی‌حرکت و ساکن است. اگر ورزش کنید بیش‌تر روی کارتان تمرکز خواهید کرد. اگر ترجیح می‌دهید صبح بنویسید، بعدازظهر ورزش کنید. فراموش نکنید این کار، یک امر دراز مدت است و بهتر است بعد از نوامبر هم آن را ادامه دهید.روی فرم بودن ضروری است، زیرا بیماری ممکن است شما را از دور خارج کند.

۴- در نوشتن تداوم داشته باشید.

از چیزی که می‌نویسید مطمئن باشید؛ یا حداقل  هر روز مطالبی که قبلا نوشته‌اید را ویرایش کنید. بهتر است مدام با دنیایی که آفریده‌اید در ارتباط باشید، زیرا اگر ۴۸ ساعت از آن دور باشید از خالق آن اثر تبدیل به خواننده آن می‌شوید.

۵- از فرصت‌ها استفاده کنید.

اگر به خودتان بگویید ۳۰ دقیقه در روز، کافی نیست، هرگز هیچ کاری انجام نخواهید داد. از هر مقدار زمانی که دارید استفاده کنید. یادتان باشد که اگر هر روز ۳۰ دقیقه بنویسد در کل ماه زمان زیادی خواهد بود..

چاپ کتاب در کوتاه ترین زمان ممکن

لطفا جهت سفارش انواع خدمات چاپ کتاب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید و یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

شماره تماس انتشارات كتاب :

۰۱۷۳۲۵۲۷۰۱۹
۰۹۹۰۱۴۱۰۲۹۲
۰۹۱۹۷۹۱۳۰۷۰

 

اخذ مجوز چاپ کتاب

ویراستاری

صفحه آرایی