چاپ کتاب چرا باید انجام دهم؟

چاپ کتاب چرا باید انجام دهم؟ آیا می دانستید  چاپ کتاب در رزومه تحصیلی شغلی چقدر با ارزش است و اهمیت زیادی دارد؟

داشتن کتاب( تالیف و ترجمه) دارای ۲۰ نمره در مصاحبه دکتری در هر رشته ای است. این در صورتی است که ارزش هر مقاله ISI حداکثر دارای ۷ امتیاز و ارزش هر مقاله علمی – پژوهشی حداکثر ۵ نمره و هر مقاله علمی – ترویجی دارای ۲ امتیاز می باشد.

چاپ کتاب چرا باید انجام دهم؟

 کتاب با اخذ مجوز چاپ از وزارت ارشاد و اخذ شابک ISBN از اداره شابک و نیز اخذ فیپا از کتابخانه ملی، در وزارت ارشاد و ثبت کتابخانه ملی  اعلام وصول می شود و دارای همه ی امتیازات لازم برای ارائه در رزومه های تحصیلات تکمیلی و یا رزومه های اخذ دانشیاری، شغلی و ارتقای تحصیلی معلمان و مربیان خواهد بود.

اگر شاغلید، هنرمندید، استادید، دانشجو می باشید و یا … چاپ کتاب برای شما به منزله ی اعتبار علمی خواهد بود. شما با چاپ کتاب در زمینه فعالیت خود می توانید وجهه ای کاملاً متفاوت با قبل پیدا نموده و در زمینه فعالیت خود فرد موفق تری باشید و با چاپ کتاب خود، به  نمایش غنای علمی تان بیافزائید و قدمی موثر در راه ارتقا دانش کشورمان بردارید.

تلاش ما بر این می باشد که با کمترین هزینه، بهترین کیفیت و بیشترین خدمات در خدمت شما عزیزان باشیم .

چاپ کتاب برای دانشجو

اگر دانشجو می باشید چاپ کتاب به منزله ی تفاوت شما با دیگر دانشجویان و داوطلبان آزمون ها و کنکورهاست. داوطلبان ورود به مقطع  دکتری و برخی رشته های کارشناسی ارشد مجبور به طی مصاحبه و کسب امتیازهای لازم از آن می باشند که چاپ کتاب بسیار بیشتر از اخذ اکسپت و چاپ مقالات علمی – پژوهشی حائز امتیاز می باشد.

چاپ کتاب چرا باید انجام دهم؟

جهت سفارش خدمات چاپ کتاب  تماس یا فرم زیر را تکمیل نمایید :

سفارش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *